Papuošalų komplektai 

Papuošalus kaip ir drabužius reikia derinti. Derinimas nėra lengvas, be to dažniausiai neturime tokio didelio papuošalų kiekio, kad galėtume pasirinkti kuris prie kurio dera. Tam yra išeitis - papuošalų komplektai. Papuošalų rinkinyje visi papuošalai jau būna vienodo stiliaus, dėl to juos galima nešioti vienu metu. Jie ne tik, kad "nesipjauna", ...

Papuošalus kaip ir drabužius reikia derinti. Derinimas nėra lengvas, be to dažniausiai neturime tokio didelio papuošalų kiekio, kad galėtume pasirinkti kuris prie kurio dera. Tam yra išeitis - papuošalų komplektai. Papuošalų rinkinyje visi papuošalai jau būna vienodo stiliaus, dėl to juos galima nešioti vienu metu. Jie ne tik, kad "nesipjauna", bet puikiai dera ir sudaro gražią vientisą visumą. Papuošalų rinkinių būna įvairių, bet dažniausiai tai būna kaklo papuošalas derinamas kartu su apyranke, su auskarais arba kaklo papuošalas iškart derinamas tiek su apyranke tiek su auskarais. Žiedai retai dedai į papuošalų rinkinius. Taip dažniausiai daroma ne dėl to, kad žiedas nederės į komplektą, bet paprasčiausiai žiedo dydis retai būna universlaus ir jis turi būti individualaus dydžio kiekvienai moteriai/merginai. O žiedo dydžio antrosios jų pusės dažniausiai nežino.

Papuošalų komplektus parduodame internetu ir itin greit pristatome į namus. Jei reiks bet kokios pagalbos - kreipkitės. Jei nežinote kokį papuošalą ar papuošalų rinkinį padovanoti savo antrai pusei - galite tiesiog nupirkti dovanų kuponą. O jei pas mus neradote norimo papuošalo - praneškite ir pasistengsime jį kuo greičiau turėti savo asortimente.

Daugiau
puslapyje

40,00 €

Apyrankės ilgis: 24cm. Vėrinio ilgis: 50cm. Pakabuko dydis: 4 x 1.5cm. Auskaro dydis: 4.5 x 0.9cm. Rinkinio kodas: 1244

Išparduota
Išparduota

24,00 €

Auskaro dydis: 1.9 x 1.9cm. Pakabuko dydis: 1.9 x 1.9cm. Grandinėlės ilgis: 50cm. Rinkinio kodas: 1245

Prekyboje

26,00 €

Pakabuko dydis: 3.6 x 1.6cm. Auskaro dydis: 3.7 x 1.2cm. Grandinėlės dydis: 50cm. Rinkinio kodas: 1246

Prekyboje

15,00 €

Auskaro ir pakabuko skersmuo: 1.6cm. Rinkinio kodas: 1247

Prekyboje

15,00 €

Pakabuko ir auskarų skersmuo: 1.6cm. Rinkinio kodas: 1248

Prekyboje
Rodoma 49 - 53 iš 53 dalykų