Kaklo papuošalai 

Kaklo papuošalai - tai papuošalai tinkantys daugumai moterų ar merginų. Auskarus nešioja ne visos - dalis moterų netgi neprasiduria auskarų. Žiedai daliai moterų kelia diskomfortą. Be to, norint padovanoti žiedą, reikia žinoti jį norinčios nešioti moters piršto dydį. Kaklo papuošalai yra universalaus dydžio. Jų stilius yra itin skirtingas, tad g...

Kaklo papuošalai - tai papuošalai tinkantys daugumai moterų ar merginų. Auskarus nešioja ne visos - dalis moterų netgi neprasiduria auskarų. Žiedai daliai moterų kelia diskomfortą. Be to, norint padovanoti žiedą, reikia žinoti jį norinčios nešioti moters piršto dydį. Kaklo papuošalai yra universalaus dydžio. Jų stilius yra itin skirtingas, tad galima rasti tiek solidžių, tiek itin žaismingų, tiek vaikiškų, tiek skirtų suaugusiems. Mūsų parduotuvėje parduodami įvairūs kaklo papuošalai - grandinėlės, vėriniai, pakabukai. Visi parduodami papuošalai supakuojami į dovanų dėžutes ar maišelius. Tad jei norite padovanoti papuošalą - nupirkite jį mūsų parduotuvėje ir nereiks sukti galvos dėl jo įpakavimo. O jei nežinote kokį papuošalą išrinkti - tiesiog nupirkite dovanų kuponą.

Daugiau

Subkategorijos

Pakabukai

Kaklo pakabukai - viena populiariausių papuošalų rūšių. Siūlome jums didelį pakabukų spektrą - vyriški, moteriški. Turime tiek jaunatviško stiliaus pakabukų, tiek pakabukų brandaus amžiaus žmonėms. Čia galėsite rasti ir kuklų nebrangų pakabuką ir solidų, prabangiai atrodantį gaminį. Pakabukai pagaminti iš sidabro, stiklo, medžio, odos ir kitų juvelyrinių metalų. Pakabukai parduodami su grandinėlėmis, tekstilinėmis ar odinėmis virvelėmis. Jei parduotuvėje nerasite norimo pakabuko - praneškite ir pasistengsime kuo greičiau papildyti mūsų parduotuvės asortimentą. O jei neapsisprendžiate kokį pakabuką padovanoti - tiesiog padovanokite dovanų kuponą ir leiskite žmogui pačiam išsirinkti norimą prekę.

Grandinėlės

Didelis vyriškų ir moteriškų grandinėlių pasirinkimas. Dauguma grandinėlių sidabrinės arba dengtos sidabro danga. Čia rasite tiek kuklių grandinėlių skirtų pakabuko kabinimui tiek solidžių, stambių grandinėlių vyrams. Grandinėles supakuosime į dovanų dėžutes ar maišelius ir itin greit pristatysime Jums. 

Sidabruoti

Sidabru dengti, arba sutrumpinus, sidabruoti, pakabukai - tai nelabai brangūs, bet puikiai atrodantys pakabukai. Tai puiki sidabrinių papuošalų alternatyva. Sidabruoti papuošalai atrodo taip pat puikiai, kaip ir sidabriniai tik kainuoja daug pigiau. Sidabruotų papuošalų pasirinkimas tikrai didelis - kažką tinkamo tikrai ras kiekvienas. Šių metų naujiena - atidaromi sidabruoti pakabukai.

Poroms

Pakabukai ant kaklo poroms - tai pakabukų rinkiniai vaikinui ir merginai. Jie vien stilistikos arba tai netgi dvi atskiros detalės susijungiančios į vieną visumą. Pavyzdžiui dvi širdelės pusės, dvi dėlionės dalys, raktas ir spyna ir pan. Tačiau tai gali būti tiesiog bendro vientiso stiliaus papuošalai. Poros pakabukai parduodami kartu su grandinėlėmis, tad dėl to jums nereiks sukti galvos. Visi porų pakabukai pristatomi supakuoti kaip dovanos, tad dėl įpakavimo taip pat nereiks pergyventi. Jei nerasite norimo poros papuošalų komplekto ar kitur rasite tą patį komplektą pigiau - parašykite mums ir rasime sprendimą.

puslapyje

10,43 €

Tipas - sidabruota(925) juvelyrinių metalų lydinio grandinėlė su pakabuku. Grandinėlės ilgis - 44 cm.Grandinėlės plotis - 1 mm.Pakabuko dydi - 3x1.5 cm. Papuošalo ID - 49.

Išparduota
Išparduota

25,20 €

Tipas - sidabru(925) dengtas kaklo papuošalas iš juvelyrinių metalų lydinio.Grandinėlės ilgis - 57 cm.Grandinėlių storis - 1 mm.Pakabučių skersmuo - 1.5 cm. Papuošalo ID - 52.

Išparduota
Išparduota

23,17 €

Tiaps - sidabru(925) dengtas papuošalas su grandinėle.Pakabuko dydis - 2.8x1.6 cm. Papuošalo ID - 77.

Išparduota
Išparduota

18,25 €

Tipas - kaklo papuošalas su inkrustuotu dirbtiniu kristalu. Grandinėlės ilgis - 42 cm.Grandinėlę galima prailginti iki 5 cm.Pakabuko dydis - 2.4x2.6 cm. Papuošalo ID - 82.

Išparduota
Išparduota

13,03 €

Tipas - Sidabrinė(925) grandinėlė su pakabuku. Grandinėlės ilgis - 45 cm.Pakabuko dydis - 2 cm. Papuošalo ID - 84.

Išparduota
Išparduota

13,90 €

Tipas - pakabukas su grandinėle dengti sidabru(925). Grandinėlės ilgis - 45 cm. Papuošalo ID - 99

Prekyboje

6,70 €

Papuošalo D - 112.

Prekyboje

11,01 €

Tipas - pakabukas su grandinėle iš juvelyrinių metalų lydinio dengto sidabru(925). Pakabuko dydis - 24x6 mm.Grandinėlės ilgis - 45 cm. Papuošalo ID - 124.

Išparduota
Išparduota

9,85 €

Tipas - grandinėlė su papuošalu. Grandinėlės ilgis - 45 cm.Papuošalo ilgis - 10 cm. Papuošalo ID - 133.

Prekyboje

16,80 €

Tipas - grandinėlė su pakabuku. Grandinėlės ilgis - 42 cm + 5 cm.Grandinėlės plotis - 2 mm.Pakabuko dydis - 2.5x2 cm. Papuošalo ID - 143.

Išparduota
Išparduota

11,30 €

Tipas - grandinėlė su pakabuku. Grandinėlės ilgis - 40 cm + 5 cm.Pakabuko dydis - 2x2 cm. Papuošalo ID - 146.

Prekyboje
Rodoma 145 - 156 iš 156 dalykų