Pliušinis meškinas Tedis, šviesiai rudas

Didelis pliušinis meškinas.
Meškino spalva: šviesiai rudas - oranžinis.
Meškino dydis: galite pasirinkti iš 80cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm
Meškino užpildas: kokybiškas granuliuotas NAUJAS PES sintepono pluoštas (vata). Tai itin minkštas ir lengva audinys užtikrinantis, kad meškinas bus didelis, bet nesunkus. Daug geresnis nei palaidas sinteponas, jo atraižos ar polisterio pluoštas.

35,00 €

Užsakymo forma

Jeigu iškilo klausimų dėl papuošalo, arba norite užsisakyti šį papuošalą telefonu, galite skambinti numeriu

+370 613 13450 (kasdien 9-18 val.)

arba palikite savo telefono numerį apačioje esančiame laukelyje, ir mes Jums paskambinsime artimiausiu metu.

* Užpildyti laukus

Naudinga informacija

Visi parduodami papuošalai nemokamai supakuojami.

Kiekvieną papuošalą įpakuojame į dovanų maišelius ar dėžutes.Mūsų parduodami oranžinės spalvos dideli meškinai gaminami Lietuvoje, tad galime užtikrinti ypatingą jų kokybę.
Meškinai pildomi specialiu granuliuotu sintepono pluoštu. Dėl to yra dideli, minkšti, bet nesunkūs. Keista, kai kolegos konkurentai giriasi sunkiais meškinais. Nuo to jie tik sukrenta arba tiesiog plyšta...
Oranžiniai meškinąi gyvena Kaune, tad galite atvykti apžiūrėti meškinus ir atsiimti vietoje. O į kitus miestus meškiną pristatysime per 1-3 darbo dienas. Kaune sandėlyje visada rasite apie šimtą įvairių spalvų ir dydžuš meškiukų, tad tikrai rasite iš ko pasirinkti.

Padovanok minkštą didelį šviesiai rudą meškiną savo artimam žmogui ir pradžiugink jį. Padovanoti šypseną kartais taip nesudėtinga.

Susiję produktai