Pliušinis meškinas Tedis, tamsiai rudas

35,00 €

Užsakymo forma

Jeigu iškilo klausimų dėl papuošalo, arba norite užsisakyti šį papuošalą telefonu, galite skambinti numeriu

+370 613 13450 (kasdien 9-18 val.)

arba palikite savo telefono numerį apačioje esančiame laukelyje, ir mes Jums paskambinsime artimiausiu metu.

* Užpildyti laukus

Naudinga informacija

Už papuošalus galite sumokėti grynaisiais juos atsiimant.

Nupirktus papuošalaus supakuosime kaip dovanas NEMOKAMAI!Didelis pliušinis meškinas.
Meškino spalva: ruda
Meškino dydis: galite pasirinkti iš 80cm, 100cm, 120cm, 140cm, 160cm, 180cm, 200cm
Meškino užpildas: kokybiškas granuliuotas NAUJAS PES sintepono pluoštas (vata). Tai itin minkštas ir lengva audinys užtikrinantis, kad meškinas bus didelis, bet nesunkus. Daug geresnis nei palaidas sinteponas, jo atraižos ar polisterio pluoštas.


Mūsų parduodami dideli rudi meškinai gaminami Lietuvoje, tad galime užtikrinti ypatingą jų kokybę.
Mūsų dideli meškinai pildomi specialiu granuliuotu sintepono pluoštu. Dėl to yra dideli, minkšti, bet nesunkūs. Keista, kai kolegos konkurentai giriasi sunkiais meškinais. Nuo to jie tik sukrenta arba tiesiog plyšta...
Meškinąi gyvena Kaune, tad galite atvykti apžiūrėti meškinus ir atsiimti vietoje. O į kitus miestus meškiną pristatysime per 1-3 darbo dienas. Kaune sandėlyje visada rasite apie šimtą meškiukų, tad tikrai rasite iš ko pasirinkti.

Padovanok minkštą, rudos spalvos didelį meškiną savo artimam žmogui ir pradžiugink jį. Padovanoti šypseną kartais taip nesudėtinga.

Būkite atsargūs ir neapsigaukite! Dažnai norėdami sutaupyti meškinų gamintojai į vidų deda ne naują granuliuotą pluoštą (vatos pavidalo), o naudotą sunkų sinteponą (iš senos patalynės) ar tieisog sintepono atraižas iš baldų gamintojų. Toks žaislas bus nekokybiškas, sunkus ir neilgaamžis (sukris į apačią ir mielas žaislas pasidarys kriaušės formos ar tiesiog sulyš). 

Susiję produktai