Gintarinių papuošalų nauda

Gintarinių papuošalų nauda

Gintaras jau senais laikais buvo naudojamas mitybos priedų, vaistų, įvairių kosmetikos priemonių gamybai. Žmonėms, kurių skydliaukės veikla sutrikusi, patariama nešioti vėrinius iš nepoliruoto gintaro. Gintaras nuo seno naudotas įvairioms ligoms gydyti: skrandžio, šlapimo pūslės, širdies ligoms, bronchitui, angina, trumparegystei ir pan. Gintariniai papuošalai yra ne tik gražūs, bet ir naudingi sveikatai, nes stiprina dantis, padeda iš inkstų ir kepenų pašalinti akmenis, padeda numalšinti kosulį, palengvina šlapinimąsi.

Gintariniai papuošalai labai naudingi ne tik suaugusiems žmonėms, bet ir vaikams. Gintaras stiprina imunitetą, palengvina dantų dygimo laikotarpį. Todėl tėvai savo vaikams dažnai perka gintarines apyrankes ar karolius. Tačiau kalbant apie dantų dygimo skausmus, teigiamas gintaro poveikis nėra moksliškai įrodytas. Šiuo atveju, geriau naudoti moksliškai ištirtas priemones, t.y. priemones, kurių veiksmingumas įrodytas moksliniais tyrimais.

Anot mokslininkų, gintaro rūgštis stimuliuoja insulino gamybą kasoje.Taip pat turi teigiamos įtakos nervų sistemos veiklai, padeda sumažinti stresą. Galima išskirti gintaro rūgšties apsauginį poveikį organizmui, nes ji skatina mūsų ląstelių gyvybingumą. Be to, padeda ląstelėms geriau įsisavinti deguonį.

Pirkdami gintarinius papuošalus savo vaikams, tėvai retai pagalvoja apie gintaro gydomąsias savybes. Perkama dėl grožio, kokia nors ypatinga proga ir pan. Tačiau nupirkę ginarinę apyrankę ar karolius, gaunate dvigubą naudą: gražus papuošalas ne tik papuoš, bet ir padės kovoti su įvairiais negalavimais. Net gydytojai patvirtina tokių papuošalų naudą žmogaus organizmui.

Gydytojai iki šiol dar nėra sulaukę neigiamų pacientų atsiliepimų apie gintaro gaminių poveikį jų organizmui. Žinoma, žmonės yra individualūs, todėl ir gintaro poveikis skirtingiems žmonėms skiriasi. Vieniems žmonėms jis padeda, kitiems ne, tačiau, svarbiausia, kad neturi neigiamo poveikio.

Kalbant apie vaikus, neleiskite jiems dėti gintaro karolių ar kitų gintaro gaminių į burną. Žmonės taip elgiasi, nes tiki, jog gintaras, jį kramtant, sumažins dygstančių dantų skausmą. Bet to tikrai nereikia; užtenka to, kad gintaras liečiasi prie vaiko kūno.

Taiga nešiodami gintarinius papuošalus ne tik gražiai atrodysime, būsime autentiški, bet padėsime ir savo organizmui.

 

 

1909 Comments