Papuošalai pagal zodiako ženklą

Papuošalai pagal zodiako ženklą

Papuošalai gali būti skirstomi į tam tikras kategorijas pagal tai, kokiems zodiako ženklams jie yra tinkamiausi. Skirtingų zodiako ženklų atstovams būdingas tam tikras charakteris, gyvenimo būdas, suvokimas apie papuošalus ir pan. To paties zodiako ženklo žmonėms būdingas panašus skonis, todėl ir papuošalus jie renkasi daugiau ar mažiau panašius. Taigi sprendžiant klausimą, kokį papuošalą padovanoti moteriai, verta atkreipti dėmesį į jos zodiako ženklą.

Pavyzdžiui, avino ženklo moterims patinka madingi, stilingi bei išskirtiniai papuošalai. Jos mėgsta papuošalus, kurie tuo metu yra „ant bangos“. Mėgsta išsiskirti iš kitų. Labiausiai jos vertina auksinius papuošalus ir raudonais akmenimis dekoruotus aksesuarus.

Moterys, kurių zodiako ženklas yra jautis, labiausiai vertina kokybę ir ilgaamžiškumą. Jos dažniausiai turi nedaug, bet itin vertingų papuošalų, tinkančių įvairioms progoms. Tokios moterys neturi ir nevertina pigių blizgučių: pigios bižuterijos ir pan. Jaučio ženklo atstovės mėgsta klasikinį elegantišką stilių, bet kartais puošiasi ir masyviais, akį traukiančiais papuošalais. Mėgstamiausia jų spalva – žalia ir šios spalvos atspalviai; taip pat rusvi rudeniški tonai. Paprastai šios moterys turi daugiausia kaklo papuošalų, nes labiausiai mėgsta puošti šią kūno vietą. Turi daug vėrinių, grandinėlių, karolių, pakabukų.

Dvynių ženklo atstovės mėgsta laisvą, žaismingesnį stilių, tiek kalbant apie aprangą, tiek apie papuošalus. Mėgsta įvairius, skirtingų stilių papuošalus. Papuošalai tokioms merginoms bei moterims – viena iš saviraiškos formų. Aksesuarus ir papuošalus renkasi pagal tos dienos nuotaiką. Labai mėgsta papuošalus rankoms, ypač apyrankes. Mėgsta papuošalus, puoštus baltos spalvos detalėmis, gelsvais bei mėlynais atspalviais.

Moterys – „vėžiukės“ labiausiai vertina artimų ir brangių žmonių dovanotus papuošalus bei papuošalus, turinčius istoriją. Mėgsta dėvėti sidabrinius papuošalus. Šių moterų papuošalų dėžutėje rasite papuošalų įvairioms progoms: tiek neįpareigojančiam laisvalaikiui su draugais, tiek dalykiniam susitikimui. Dažniausiai renkasi pastelines spalvas. Ypač mėgsta melsvą spalvą.

Liūto ženklo atstovės mėgsta karališkus papuošalus. Labiausiai vertina auksą. Papuošalus renkasi itin kruopščiai, nes yra labai išrankios, turi išlavintą skonį. Tokios moterys neatsispiria blizgantiems, žėrintiems papuošalams, tačiau tai tikrai nėra pigūs blizgantys niekučiai, o prabangūs papuošalai. Dievina jų aristokratišką prigimtį pabrėžiančią raudoną spalvą.

 

352 Comments

  • Avatar
   Treat Assignment Help
   Kov 7, 2020

   Get professional Essay Writing Services. We will provide you best essay writer in your subject! They will deliver your 100% original, plagiarism-free paper on time.To know more services visit : Nursing Essay Help | History Essay Help | English Essay Help | Law Assignment Writing Help | Data Mining Assignment Writing Help

   • Avatar
    nieruchomosci pila
    Rgp 26, 2020

    These you will then see the most important thing. This is also a very good post nieruchomosci pila which I really enjoyed reading. I really like your blog post very much. You have really shared a informative and interesting blog post with people.

    • Avatar
     Replica Air Force 1 "Utility Black White"
     Spa 23, 2020

     The Nike Air Force 1 has had a busy 2020. From Nike React-cushioned iterations to countless customizable options via the Nike By You platform, Replica Air Force 1 "Utility Black White" Bruce Kilgore’s design remains fresh even after 38 years on the market. As demonstrated by a newly-launched solid-colored sole proposal, simple arrangements are fully capable of breathing new life into the model. Seen throughout the last few months in “Royal” and “Lucky Green,” the Swoosh’s solid color sole aesthetic has recently landed on “Wolf Grey.” Atop the dark tone, smooth “White” leather sets the stage for more greyscale accents.

    • Avatar
     Where to Buy Replica Air Force 1
     Spa 23, 2020

     Bruce Kilgore’s design remains fresh even after 38 years on the market. Where to Buy Replica Air Force 1 As demonstrated by a newly-launched solid-colored sole proposal, simple arrangements are fully capable of breathing new life into the model. Seen throughout the last few months in “Royal” and “Lucky Green,” the Swoosh’s solid color sole aesthetic has recently landed on “Wolf Grey.” Atop the dark tone, smooth “White” leather sets the stage for more greyscale accents.

    • Avatar
     Spa 23, 2022

Autoryzowany serwis techniczny anten satelitarnych

W gazetach oraz internecie jest wiele firm oferujących montaż i ustawienie anten satelitarnych, ale my oczywiście polecamy wyłącznie nasz autoryzowany serwis techniczny Cyfra® dzięki któremu profesjonalnie zainstalujecie antenę polsatu lub canal plus z dekoderem cyfrowym i kartą abonencką

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code

Papuošalų istorija

Papuošalų gamyba ir nešiojimas prasidėjo kartu su pirmosiomis civilizacijomis. Archeologų radiniai byloja, kad žmonės įvairiais papuošalais dabinosi jau akmens amžiuje. Papuošalai būdavo ne tik grožio, bet ir tam tikro rango, prabangos simbolis. Pavyzdžiui. karūnas nešiojo tik karaliai ir karalienės, medalius ir ordinus - žmonės gavę juos už pasiekimus tam tikroje srityje.Išskirtiniai papuošalai išskirdavo genčių vadus nuo paprastų žmonių. Kai kuriais papuošalai buvo puošiamasi tik per tam tikras šventes, apeigas. Pavyzdžiui iki šių dienų išlikusi visiems žinoma vestuvinių žiedų tradicija. Vestuviniai žiedai simboliškai užtvirtina santuoką ir yra ženklas aplinkiniams žmonėms, kad žmogus jau turi antrą pusę. Pirmieji papuošalai gaminti iš kaulų bei odos. Civilizacijoms patobulėjus, papuošalai pradėti gaminti iš metalų - vario, žalvario, geležies. Senovėje žmonės būdavo ir laidojami su papuošalais, nes kasinėjamose kapavietėse dažnai aptinkami auskarai, žiedai, grandinėlės, apyrankės. Senoviniai lietuvių papuošalai (baltų gamybos) būdavo gaminami iš gintaro. Tai išskirtiniai papuošalai, kurių niekur kitur niekas negamino. Todėl Baltų prekeiviai su kitų kraštų pirkliais mainydavosi. papuošalais Taip į mūsų kraštą papuldavo tauriųjų metalų papuošalai, kurie čia nebūdavo gaminami. neturtingieji, kurie neturėjo glaimybės įsigyti papuošalų puošdavosi augalinės kilmės papuošalais - sėkloms, džiovintais vaisiais, miško gėrybių vėriniais.

Papuošalų pasirinkimas

Kaip ir seniau taip ir dabar papuošalai skirti ne tik pabrėžti savo statusą. Paprasti žmonės puošiasi norėdami sužavėti, pabrėžti savo grožį, formuoti įvaizdį. Papuošalai atspindi žmogaus charakterį, emocijas, padeda formuoti įvaizdį. Geras papuošalų pasirinkimas padės suformuoti gražų vaizdą, skoningą stilių. Tačiau prastas papuošalų pasirinkimas gali sugadinti visą įvaizdį ir stilių. Čia panašiai kaip su prieskoniais virtuvėje - protingai pasirinkus jie situaciją labai pataiso, bet persistengus nepataisomai viską sugadina. Svarbu nepersistengti puošiantis. Kad ir kaip norisi parodyti kiek daug papuošalų turite, reikia nepersistengti. Perkrovimas viena dažniausių stiliaus klaidų. Geriausia yra keli papuošalai derantys tarpusavyje ir derantys prie aprangos stiliaus. O papuošalų stilistika ir vertė turėtų būti derinami prie drabužių. Juk prie prabangaus palto plastmasiniai auskarai tikrai nebus skoningas pasirinkimas. Papuošalus reiktų derinti ir tarpusavyje, jų vertė, stilistika ir dizainas turėtų būti panašūs. Šiokiadieniais ir šventinėmis dienomis naudojami papuošalai turi būti skirtingi. Kasdieniam naudojimui geriau rinktis smulkesnius papuošalus, kad netrukdytų dirbti, neblaškytų. Tai svarbu tiek jei dirbate darbą kur reikalingas klasikinis aprangos stilius, tiek jei dirbate fizinį darbą, kuriame svarbus patogumas.

auskaraiKaip rinktis auskarus?

Auskarai - tai geriausiai matomas ir po drabužiais nepasislepiantis papuošalas. Auskarų formą riektų rinktis pagal veido formą. Auskarai turėtų būti priešingos formos nei veidas. Jei žmogaus veidas apvalus, auskrai turėtų būti pailgos formos. Taip vizualiai veidas atrodys plonesnis. O jei auskarai kabės ties kaklu - jis taip pat atrodys ilgesnis. Jei veidas pailgas, tada geriau tiks apvalesni, putlesnių formų auskarai. Pailgi auskarai turint pailgos formos veidą turėtų būti pasirenkami retai.

apyrankesKaip rinktis apyrankes?

Apyrankės skirtos pabrėžti rankas, o ne jas visiškai uždengti. Todėl reiktų neapsikarstyti apyrnakėmis taip, kad per jas nesimatytų rankos. Apskritai jei norima nešioti kelias apyrankes vienu metu reikia suderinti jų stilistiką. Ir reikia, kad metalai "nesipjautų tarpusavyje". Paprasta bižuterija ir brangieji metalai - ausksas ir sidabras nedera kartu. Nešiokite kokią tik norite apyrankę, bet būkite atidūs derindami kelias apyrankes vienu metu. Dažniausiai reiktų apsiriboti viena apyranke rankai.

Papuošalai internetu

Papuošalai internetu - tai laiko ir pinigų taupymas. Šioje parduotuvėje galėsite greit apžiūrėti papuošalus, o patikusius įsigyti. Papuošalus internetu įsigysite greičiau ir pigiau nei paprastoje parduotuvėje. O juos Jums pristatysime per itin trumą laiką, Jūsų pasirinktu būdu. Jei nesate tikras kuris papuošalas Jums patinka dėkite į krepšelį visus, o vėliau galėsite pašalinti nereikalingus ir pirkti tik tuos, kurie labiausiai patinka. Papuošalai internetu visapusiškai naudinga - taupote laiką, pingus ir galite daugybę prekių peržiūrėti nekliudant įkyriai pardavėjai.

Apmokėjimas už papuošalus

Apmokėti už papuošalus galite Jums patogiausiu būdu - padarydami pavedimą į banko sąskaitą arba naudojantis Paysera paslaugomos - tiesiogiai per visų Lietuvoje veikiančių bankų e-bankininkystės sistemas, Lietuvos pašto bei PayPost skyriuose, Perlo terminaluose. Taip pat galima apmokėti grynaisiais pinigais atsiimant papuošalus.

Papuošalų pristatymas

Papuošalus Jums patogiausiu būdu pristatome visoje Lietuvoje.Visus papuošalus pristatome per Lietuvos paštą, kurjerių tarnybas, paštomatus. Taip pat siuntas galime siųsti ir autobusais.O Kaune ir Vilniuje, siekiant paspartinti pristatymą, papuošalus pristatrysime patys.

Papuošalų priežiūra ir naudojimas

Reikia vengti cheminių medžiagų (baliklių, agresyvių ploviklių) bei kosmetikos priemonių patekimo ant papušalų. Reiktų vengti ir itin didelio karščio ir drėgmės - nepalikti karštą vasaros dieną ant palangės, nusiimti papuošalus einant į pirtį ar baseiną. Reikia vengti kontakto su aštriais daiktais ir abrazyvais, kad blizgus papuošalo paviršius nesusibraižytų. Papuošalų valymui riektų naudoti specialų minkštą skudurėlį.Išskirtiniai atvejais galima plauti vandeniu su muilu.Po plovimo papuošalą reikia nusausinti, nes kai papuošalas džius pats ant jo liks vandens nubėgimų žymės. Papuošalus reikia laikyti specialiose dėžutėse ir maišeliuose, kad nesusibražytų ir neapdulkėtų tuo metu kai nenaudojami.

Prietarai apie papuošalus

Prietarais mes netikime. Tai nėra įrodyta moksliškai. Tačiau populiariausius prietarus ar mitus apie papuošalus pranešti - mūsų pareiga.

 • Dovanoti kaulo gamybos papuošalus reiškia žmogui linkėti kažko negero.
 • Vestuvių metu pametus žiedą ant žemės, prieš altorių, tai nelaimės ženklas - santuoka netruks ilgai ir nebus laiminga.
 • Negalima niekam leisti numauti žiedo nuo piršto, nes tuo pačiu "numaunama" ir laimė bei sėkmė.
 • Papuošalai iš kaulo nenusiimami miego metu gali prišaukti košmarus.