Gintariniai papuošalai

Gintariniai papuošalai

Niekam ne paslaptis, kad Lietuva – gintaro kraštas. Mūsų šalis yra viena daugiausiai gintaro išgaunanti valstybė. Mums labai pasisekė, kad Baltijos jūra nepagaili į Lietuvos pajūrį retkarčiais išmesti net ir labai didelius gintaro gabalus. Ši medžiaga nuo seno buvo naudojama kvepalų gamyboje. Prieš tūkstančius metų mūsų protėviai jau sugebėdavo iš gintaro išgauti kvapniąsias medžiagas jį degindami. Šiandien gintaras jau beveik nebenaudojamas norint išgauti specifinį malonų kvapą, nes tokią vertingą medžiagą deginti tiesiog būtų nedovanotina. Lietuvos auksu vadinamas gintaras turi labai daug naudingų savybių, kurios net ir iki šiol nėra iki galo žinomos. Tačiau daugumai teko girdėti, kad gintaras gydo nuo širdies ligų, bronchito, trumparegystės, skrandžio bei kitų negalavimų ar kitų sveikatos sutrikimų. Todėl nenuostabu, kad šiais laikas iš gintaro yra gaminami papuošalai. Tai yra pats tinkamiausias būdas ne tik apsisaugoti bet ir pagydyti įvairias ligas, nevartojant vaistų, tačiau tuo pat metu ir gražiai atrodyti pasipuošus gintaro dirbiniais. Ar turėjimas gintaro gabalėlį prie kūno išties yra naudingas sveikatai, gydytojai neturi vieningos nuomonės, dauguma jų žiūri į tai skeptiškai. Tačiau tūkstančius metų gyvuojantis įsitikinimas nėra pamirštas ir šiandien. Todėl pakalbėsime apie kelis populiariausius gintarinius papuošalus.

Pagrindinis dalykas, kurį mums siūlys nusipirkti visi pajūrio gatvės prekeiviai bus gintariniai karoliai. Šie gintaro papuošalai yra labiausiai paplitęs gintarinis dirbinys šalyje. Taip pat yra ir begalė kitų. Dirbiniai, kuriuos užsidėję atrodysite išties madingai gali būti įvairūs. Dar vieni labai plačiai naudojami gintariniai papuošalai yra auskarai, kurie tiesiog žiba ir traukia visų akį savo unikaliu atspindžiu. Ne ką mažiau populiarūs papuošalai yra sagės. Jas tikriausiai mėgsta vyresnio amžiaus žmonės, kurie nėra abejingi vakarietiškam stiliui, tačiau taip pat nori išsaugoti ir dalelę lietuviškos dvasios, nešiodami dirbinį iš gintaro. Galime kalbėti ir kalbėti apie įvairius gintarinius juvelyrinius ar tiesiog paprastus rankų darbo dirbinius, tačiau jų yra įvairiausių ir be galo daug, todėl tam paprasčiausiai nėra prasmės. Žinoma, galiu paminėti dar keletą dažniausiai sutinkamų dirbinių, kurių gamybai naudojamas gintaras, tai tokie papuošalai kaip apyrankės, žiedai ar tiesiog paprasti suvenyrai kaip raktų pakabukai.

Taigi, gintariniai papuošalai yra ne tik meno dirbinys, kuriuo pasidabinę atrodysite madingai. Tokie aksesuarai, jei nesate abejingas liaudies medicinai, suteiks jums sveikatos, padės užgyti žaizdoms bei apsaugos nuo įvairių ligų. O nešiodami lietuviško aukso dirbinius taip pat išsaugosite ir šimtus metų gyvuojančias lietuviškas tradicijas.

2223 Comments

  • Avatar
   Ona
   Vas 19, 2018

   Iš tikrųjų, žinokit tikrai veikia. Aš nežinau, ar čia savęs įsitikinimas ar kas, bet atrodo, kad tikrai veikia, kad sąnarių skausmą mažina. Ir su kraujotaka prieš pora metų turėjau daug labai problemų, o dabar žymus pagerėjimas. Ir man asmeniškai nieko nėra gražiau kaip auksinės apyrankės su gintaru. Super tiesiog. Ir gražu ir naudinga.

   • Avatar
    Daiva
    Rgs 7, 2020

    Well we really like to visit this site, many useful information we can get here.

Autoryzowany serwis techniczny anten satelitarnych

W gazetach oraz internecie jest wiele firm oferujących montaż i ustawienie anten satelitarnych, ale my oczywiście polecamy wyłącznie nasz autoryzowany serwis techniczny Cyfra® dzięki któremu profesjonalnie zainstalujecie antenę polsatu lub canal plus z dekoderem cyfrowym i kartą abonencką